Cennik stron

800-1200zł

Cena obejmuje stworzenie strony internetowej typu „One Page” .

Jest to popularny sposób tworzenia stron internetowych idealnych jako wizytówka firmy. Jest to najtańszy i najlepszy sposób abyś zaistniał w sieci. Aby klienci znajdowali najważniejsze informacje o Twojej firmie. Jeżeli masz małą firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

1000 - 2000zł

Jeżeli potrzebujesz bardziej rozbudowanej strony zawierającej więcej niż 3 podstrony, więcej informacji, formularze kontaktowe lub inne rozbudowane funkcjonalności ten pakiet jest dla Ciebie.

Podane wyżej ceny są jedynie cenami orientacyjnymi aby klient mógł mniej więcej zapoznać się z tym co ile kosztuje. W rzeczywistości stronę wyceniamy dopiero po kontakcie z klientem, kiedy klient opowie nam czego potrzebuje, co chce osiągnąć. 

Inna będzie cena strony z pięcioma zakładkami a inna z 10 zakładkami i 5 podstronami w każdej.  Skontaktuj się z nami a wycenimy Twoją nową stronę !

Hosting

nazwa.pl

Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnego hostingu zachęcamy do skorzystania z poniższego kodu rabatowego. Kod ten daje Ci 20% zniżki na usługi w serwisie nazwa.pl !

Kod rabatowy!
qs74-6556-2843