Kilka słów o mnie

Cześć! Nazywam się Mirek i zajmuję się tworzeniem stron internetowych.

Moja podróż ze stronami internetowymi rozpoczęła się kiedy dostałem prace jako osoba do prowadzenia sklepu internetowego, uświadomiło mi to, jakie możliwości stawia przede mną internet.

Niestety właściciel postanowił zamknąć sklep internetowy a na dokładkę nastał czas epidemii i wielu niezrozumiałych wydarzeń z nią związanych. Trzeba było gdzieś pracować, czasy były niepewne, wielkie plany poszły w odstawkę.

W mieście nie było zbyt wiele firm prowadzących handel internetowy a te które były, miały już swoich pracowników więc trzeba było szukać czegoś innego. Wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego – pandemia sprawiła rozkwit handlu internetowego i wymusiła na firmach potrzebę posiadania własnej strony internetowej aby zamknięci w domach klienci mogli dalej robić zakupy czy kontaktować się z firmami.

Mirosław Nestorowicz

Postanowiłem wykorzystać tą okazję i nauczyć się samodzielnie tworzyć strony internetowe jednocześnie pracując na etacie.

Był to bardzo ciekawy czas gdzie zdobyłem mnóstwo doświadczenia montując u klientów sprzęt rtv taki jak monitory interaktywne, telewizory, projektory oraz sprzęt sieciowy, monitoring wizyjny czy też  profesjonalny sprzęt audio wideo w salach konferencyjnych. A po godzinach szkoliłem się z tworzenia stron.

Nauczyło mnie to kontaktu z klientem, indywidualnego podejścia do każdego klienta oraz tego że w życiu zawodowym liczy się przede wszystkim rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.
Teraz jako twórca stron internetowych, moim celem jest, aby każdy klient mógł cieszyć się własną stroną internetową która przyniesie mu wiele korzyści.

Scroll to Top
Skip to content