Strony internetowe Biała Podlaska: Prostota, elegancja i ekstrawagancja to cechy strony internetowej jednej z rodzimych kancelarii adwokackich. Świetne przygotowanie materiałów ze strony klienta zaowocowało szybką i bezproblemową współpracą.

Strony internetowe Biała Podlaska: Wspaniali ludzie, wspaniała strona. Bardzo dobra współpraca, sprecyzowane wymagania. To jest to co lubimy najbardziej

Strony internetowe Biała Podlaska: Prace polegały na zastąpieniu starej niepraktycznej strony nową, dostosowaną do aktualnych wymogów SEO. Strona stała się bardziej przejrzysta i przede wszystkim została dostosowana do przeglądarek w urządzeniach mobilnych.  

Strony internetowe Biała Podlaska: Dzięki zastosowaniu CMS WordPress klient może samodzielnie zarządzać swoją stroną. W tym przypadku klient chciał aby pokazać mu jak samodzielnie może zmieniać i dodawać zdjęcia z kolejnych realizacji.

Dodatkowo projekt zakładał stworzenie loga oraz projektu wizytówek czyli w niemal kompletnej identyfikacji wizualnej.

Strony internetowe Biała Podlaska: Projekt dla Warszawskiej firmy zajmującej się organizacją imprez firmowych. Nowoczesna, przejrzysta strona wizytówka wykonana w zgodzie ze standardami SEO

Projekt również obejmował stworzenie logo firmy oraz projektu wizytówek.